logo - szeszycki PZU
pzu

ScisStudio

https://www.google.com/+UbezpieczeniapzuBydgoszczPl-szeszycki

Ubezpieczenia majątkowe

PZU Dom Plus

PZU DOM Plus to ubezpieczenie majątku prywatnego (lokal lub dom mieszkalny a także zgromadzone w nim ruchomości domowe i stałe elementy wykończeniowe oraz inne zabudowania niemieszkalne), charakteryzujące się wariantowością oraz elastycznością kształtowania sum ubezpieczenia dla poszczególnych przedmiotów i rodzajów ryzyk, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie oferty do potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta.

 

Ubezpieczenie przeznaczone jest dla osób fizycznych, które są właścicielami lokali mieszkalnych lub budynków mieszkalnych, bądź są ich posiadaczami np. na podstawie umowy najmu. Ubezpieczenie dedykowane jest Klientom, którzy posiadają ponadstandardowe wymagania dotyczące przedmiotu i zakresu ubezpieczenia. Wielowariantowość ubezpieczenia pozwala skroić ubezpieczenie na miarę nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb.

 

 

PZU Dom Letniskowy

Poza letnim sezonem urlopowym działki i domy letniskowe przeważnie stoją puste. Stają się przez to szczególnie narażone na zdarzenia losowe. Uderzenie pioruna, pożar, huragan, włamanie - to zdarzenia, które obejmuje ubezpieczeniem polisa PZU DOM Letniskowy

 

Ubezpieczenie przeznaczone jest dla osób fizycznych, właścicieli domów letniskowych oraz pozostałego mienia, wykorzystywanego do celów wypoczynkowych na działkach rekreacyjnych, lub na terenie ogródków działkowych.